20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Grzegorz Braun: Pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję Rzeszów strefą wolną od lockdownu!

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun złożył w środę, 21 kwietnia zobowiązanie wyborcze: – Pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję RZESZÓW STREFĄ WOLNĄ OD LOCKDOWNU! – deklaruje polityk. Zapewnia, że za tą proklamacją pójdą praktyczne działania.

Grzegorz Braun opowiedział, jak będzie wyglądał jego pierwszy dzień po jego wyborze.

– Wezwę dyrektorów wszystkich szkół i placówek edukacyjnych, opiekuńczych, tych zależnych od miasta, do tego żeby wrócili do normalnej pracy. Szkoły, wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne powinny natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania. To jest przecież wielka niegospodarność, wielkie marnotrawstwo, by te obiekty świeciły pustkami – podkreśla polityk. Będzie miał też specjalne zadanie dla Straży Miejskiej.

– Ma monitorować sytuację i dbać o to, by żaden pracodawca, przedsiębiorca i żaden klient, żeby nie był przez nikogo nękany, straszony, molestowany – tłumaczy Grzegorz Braun.

Kandydat na prezydenta uważa, że polityka lockdownu jest nie tylko nieskuteczna, ale jest przeciw skuteczna, bo spowodowała 30-procentowy wzrost samobójstw wśród dzieci i młodzieży, więcej o 100 tys. zgonów oraz w pierwszym kwartale tego roku rekordową liczbę upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj