9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Grzegorz Braun: Pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję Rzeszów strefą wolną od lockdownu!

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun złożył w środę, 21 kwietnia zobowiązanie wyborcze: – Pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję RZESZÓW STREFĄ WOLNĄ OD LOCKDOWNU! – deklaruje polityk. Zapewnia, że za tą proklamacją pójdą praktyczne działania.

Grzegorz Braun opowiedział, jak będzie wyglądał jego pierwszy dzień po jego wyborze.

– Wezwę dyrektorów wszystkich szkół i placówek edukacyjnych, opiekuńczych, tych zależnych od miasta, do tego żeby wrócili do normalnej pracy. Szkoły, wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne powinny natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania. To jest przecież wielka niegospodarność, wielkie marnotrawstwo, by te obiekty świeciły pustkami – podkreśla polityk. Będzie miał też specjalne zadanie dla Straży Miejskiej.

– Ma monitorować sytuację i dbać o to, by żaden pracodawca, przedsiębiorca i żaden klient, żeby nie był przez nikogo nękany, straszony, molestowany – tłumaczy Grzegorz Braun.

Kandydat na prezydenta uważa, że polityka lockdownu jest nie tylko nieskuteczna, ale jest przeciw skuteczna, bo spowodowała 30-procentowy wzrost samobójstw wśród dzieci i młodzieży, więcej o 100 tys. zgonów oraz w pierwszym kwartale tego roku rekordową liczbę upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj