15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Grzegorz Braun na pikniku przed Ratuszem. Mówił o poluzowaniu obostrzeń i Nowym Ładzie dla Polski

REKLAMA

Niedziela (16/05) i piknik przed Ratuszem w Rzeszowie. Zorganizował go sztab wyborczy Grzegorza Brauna, który chce być prezydentem miasta. Przygotowano dużo atrakcji dla dzieci – wśród nich maskotki słynnych postaci z kreskówek. Na konferencji wystąpiła „Myszka Miki”, która zgodnie zapewniła, że wszystkie postacie z bajek są za Grzegorzem Braunem.

To już trzecia impreza pod hasłem „Strefa Uśmiechu”, którą zorganizował w ciągu ostatnich tygodni sztab wyborczy Grzegorza Brauna. Obecna jest już w warunkach nieco poluzowanych obostrzeń sanitarnych. Od 15 maja mogą działać ogródki restauracyjne, na ulicy można zdjąć maseczkę. – Z powodu ograniczeń, praktycznie przez rok nie pracujemy. Najbardziej chcemy już wrócić do normalności – mówiła przedstawicielka branży eventowej, zajmującej się organizowaniem imprez dla dzieci.

Grzegorz Braun podkreślił, że lockdown był nadużyciem ze strony państwa, ograniczającym wolność i działalność gospodarczą.

– Sytuacja daleka jest od normalności. Cieszę się, że Polacy od wczoraj mogą nieco skorzystać z życia, ale nie popadajmy w entuzjazm z tego powodu, że władza łaskawie pozwala nam na to, czego nigdy nie wolno jej było nam zabraniać. Do tego doprowadzili Polaków, że cieszą się oni, że obroża została lekko poluzowana. Ale sama zasada została głęboko wydrukowana w sercach i umysłach Polaków. Tego nieszczęścia nie kończy decyzja o delikatnym poluzowaniu tej presji – mówił przed rozpoczęciem pikniku Grzegorz Braun.

Kandydat odniósł się także do ostatnich wydarzeń politycznych i ogłoszonego dzień wcześniej przez rząd Nowego Ładu dla Polski.

– Towarzyszy nam wielka dezinformacja – zauważa Grzegorz Braun. – Rząd po raz kolejny występuje w charakterze fałszywego św. Mikołaja. Rozrzuca prezenty, ale Polacy nie widzą jak ten sam rząd, ta sama władza, grasuje na zapleczu i kroi państwu portfele. To jest mistrzostwo świata, osiągnięcie gierkowskiej propagandy, kiedy ludzi przekupuje się ich własnymi pieniędzmi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj