14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Grzegorz Braun i Konfederacja o gospodarce i „Nowym Ładzie”

REKLAMA

W poniedziałek (31/05) w Rzeszowie Grzegorza Brauna wspierali w wyborach na prezydenta miasta czołowi przedstawiciele Konfederacji z Krzysztofem Bosakiem na czele. A tematem spotkania były problemy oraz niejasności związane z projektem „Nowego Ładu”.

– Konfederacja jest jedyną formacją, która rada jest nieba przychylić polskiemu przedsiębiorcy. Tylko polska przedsiębiorczość tworzy realne, materialne podstawy dla egzystencji wolnego narodu Polaków w suwerennym państwie – podkreślił Grzegorz Braun.

Wiceprzewodniczący koła poselskiego i współtwórca Konfederacji Krzysztof Bosak zaznaczył, że wspiera w kampanii Grzegorza Brauna. Odnosząc się do tematu konferencji prasowej przypomniał, że do rozwoju gospodarki potrzebna jest wolność gospodarcza, proste i niskie podatki, sprawne sądownictwo, przejrzyste regulacje, a zwłaszcza prawo podatkowe.

– Rząd PiS prezentuje odwrotne podejście. Jego Polski Ład, może okazać się ładem antypolskim. Według tych założeń ma być nowy domiar podatkowy dla osób prowadzących działalność gospodarczą. To skokowy wzrost opodatkowania na podatku liniowym dla samozatrudnionych o 8 punktów procentowych – alarmuje Krzysztof Bosak.

Grzegorz Braun i działacze Konfederacji spotkali się z rzeszowskimi przedsiębiorcami, aby rozmawiać o ich bolączkach i problemach.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj