12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Groźny wypadek w Szówsku. Cztery młode osoby w szpitalu

REKLAMA

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę rano w Szówsku koło Jarosława. Osobowa skoda z czwórką młodych osób zjechała na pobocze i roztrzaskała się o betonowy mostek. Ofiary zostały uwięziono w zmiażdżonym wraku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 5.30. Auto z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze. Wpadło do głębokiego rowu i z wielką siłą uderzyło w przepust. Samochód został kompletnie rozbity.

116155216 2782325601873290 870250749701989875 o
Do wypadku doszło o 5.30 rano. Strażacy uwolnili ofiary z wraku. Karetki pogotowia zabrały poszkodowanych do kilku szpitalu | Fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu/Facebook

Na ratunek pierwsi ruszyli kierowcy, ale nikt nikt nie był w stanie wydostać zakleszczony w kabinie ofiar. Sytuacja stawała się coraz bardziej dramatyczna, bo pojawił się dym. Istniało wielkie niebezpieczeństwo wystąpienia pożaru. Na szczęście na miejscu dość szybko pojawiły się profesjonalne służby ratunkowe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych rozcięli pogniecione blachy karoserii i przekazali rannych załogom karetek pogotowia.

Wszyscy poszkodowani odnieśli obrażenia. Trafili do szpitali w Jarosławiu ,Przemyślu i Przeworsku.

Okoliczności wypadku bada policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj