23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Groźny pożar kamienicy w Radymnie. Wszyscy musieli uciekać

REKLAMA

Aż 60 strażaków zawodowych i OSP walczyło z pożarem kamienicy w Radymnie w powiecie jarosławskim. Na szczęście nie było ofiar, ale straty są dość znaczne.

Do zdarzenia doszło w piątek (4/06) około godz. 11 w samym centrum miasta. Ogień pojawił się na poddaszu, które jest częściowo zamieszkałe. Cały budynek spowiły kłęby dymu. Lokatorzy natychmiast się ewakuowali. Swoje mieszkania musiało opuścić około 20 osób.

Żywioł rozprzestrzeniał się w szybkim tempie. Objął dach budynku. Rozpoczęła się akcja gaśnicza, którą prowadzono także podnośnika.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale straty materialne są wielkie. Mieszkania uratowano przed ogniem, ale zostały zalane wodą podczas akacji gaśniczej. Mieszkańców czeka remont.

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Śledztwo prowadzi policja. Podejrzewa się zwarcie instalacji elektrycznej, albo zaprószenie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj