13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Groza pod Lubaczowem. 4-latek wypadł z pierwszego piętra

REKLAMA

Nie wszystko da się przewidzieć. Niewinna zabawa dzieci nagle może przerodzić się w koszmar. Tak było w Krowicy Samej pod Lubaczowem. Przez otwarte drzwi balkonowe wypadł z pierwszego piętra 4-latek. Poszkodowany chłopczyk śmigłowcem został zabrany do szpitala.

W środę (14/07) przed godz. 10, dyżurny lubaczowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Krowicy Samej z pierwszego piętra, przez drzwi balkonowe wypadło małe dziecko.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 4-letni chłopczyk przebywał w pokoju z trójką innych dzieci. Gromadka bawiła się w berka. W pewnym momencie malec wbiegł w otwarte drzwi balkonowe, w których była moskitiera i z nią wypadł na trawnik. Dziecko runęło z wysokości około 4 metrów.

Ze względu na objawy wstrząsu urazowego konieczny był pilny transport do szpitala. Drogą lotniczą w ciągu ok. 10 minut pacjent trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu na oddział chirurgii dziecięcej.

Opiekująca się dziećmi matka chłopca w tym czasie była w mieszkaniu i w sąsiednim pokoju prasowała ubrania. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety – była trzeźwa.

Na szczęście życiu malca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci przestrzegają opiekunów:

Pamiętajmy! Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nie zapominajmy, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, szczególnie te najmłodsze.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj