7.8 C
Rzeszów
niedziela, 26 marca, 2023

Groza pod Lubaczowem. 4-latek wypadł z pierwszego piętra

Nie wszystko da się przewidzieć. Niewinna zabawa dzieci nagle może przerodzić się w koszmar. Tak było w Krowicy Samej pod Lubaczowem. Przez otwarte drzwi balkonowe wypadł z pierwszego piętra 4-latek. Poszkodowany chłopczyk śmigłowcem został zabrany do szpitala.

REKLAMA

W środę (14/07) przed godz. 10, dyżurny lubaczowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Krowicy Samej z pierwszego piętra, przez drzwi balkonowe wypadło małe dziecko.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 4-letni chłopczyk przebywał w pokoju z trójką innych dzieci. Gromadka bawiła się w berka. W pewnym momencie malec wbiegł w otwarte drzwi balkonowe, w których była moskitiera i z nią wypadł na trawnik. Dziecko runęło z wysokości około 4 metrów.

Ze względu na objawy wstrząsu urazowego konieczny był pilny transport do szpitala. Drogą lotniczą w ciągu ok. 10 minut pacjent trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu na oddział chirurgii dziecięcej.

CZYTAJ TEŻ:  Wstąpili do policji! Kiedy następny nabór? Jakie są zarobki?

Opiekująca się dziećmi matka chłopca w tym czasie była w mieszkaniu i w sąsiednim pokoju prasowała ubrania. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety – była trzeźwa.

Na szczęście życiu malca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci przestrzegają opiekunów:

Pamiętajmy! Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nie zapominajmy, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, szczególnie te najmłodsze.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
7.8 ° C
9.4 °
6.3 °
82 %
4.1kmh
75 %
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
2 °
śr.
6 °
czw.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu