16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Groza! Napadł na pocztę z nożem i…zemdlał

REKLAMA

58-latek przyszedł na pocztę w Krośnie, podszedł do okienka, wciągnął rozkładany nóż i oświadczył, że to napad. Jego dziwne zachowanie wywołało tak wielki niepokój, że pracownica natychmiast wezwała ochronę. Wkrótce okazało się, że potrzebna jest także karetka. Napastnik bowiem nie wytrzymał wielkiego napięcia i zemdlał.

Wszystko działo się w środę około godz. 10. Niewielki punkt pocztowy mieści się przy ul. Podwale. W środku przebywało kilka osób. Mężczyzna się tym nie przejął i postanowił dokonać brawurowego skoku.

Pracownica punktu nie straciły zimnej krwi. Zaalarmowała ochroniarza i wtedy nagle okazało się, że potrzebna będzie pogotowie. Napastnik poczuł się słabo i nagle zemdlał. Załoga karetki szybko postawiła go na nogi. Potem odprowadziła pod rękę do radiowozu.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj