19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Uwaga na grę w trzy kubki. Zawsze przegrywasz!

REKLAMA

Pojawiają się zawsze tam, gdzie jest dużo turystów. Pełno ich w kurortach nad morzem, czy na Gubałówce w Zakopanem. Teraz hazardziści oferują grę w trzy kubki także nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach. Policja ostrzega przed organizatorami nielegalnej zabawy. Możemy tylko stracić pieniądze!

Policjanci otrzymali ostatnio serię zgłoszeń o nielegalnym procederze w Solinie. Hazardziści urządzają szybką zabawę na alejce prowadzącej do zapory. Po kilku rundkach znikają w tłumie. Wszędzie mają obserwatorów, którzy ostrzegają przed policją.

– Niestety, nie udało się zatrzymać sprawców. Są zorganizowani w szajki, które wystawiają „warty” i uciekają, gdy tylko policjanci zbliżają się do miejsca nielegalnej gry. Jednak postronnym widzom udało się sfotografować oszustów podczas ich procederu i w sprawie będą prowadzone dalsze czynności – zaznacza aspirant sztabowy Katarzyna Fechner, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lesku.

Policyjne naloty nie zniechęcają amatorów łatwego zarobku. Dlatego należy uważać na ten stary jak świat trik oszustów.

Na czym polega gra w kubki?

Na czym polega gra w kubki? Organizator ukrywa kulkę w jednym z trzech kubków, następnie miesza je, a zadaniem uczestnika zabawy jest odgadnięcie, w którym kubku jest kulka. Jeśli mu się to uda, wygra pieniądze, jeśli nie, straci to, co obstawił.

– W grze, jeżeli przestrzegamy reguł narzuconych przez oszustów nie mamy szans na wygranie. Z reguły „trzy kubki” kończą się przegraną osoby zaproszonej do gry, bądź wygraną osoby podstawionej przez jej organizatora, co ma uprawdopodobnić potencjalną wygraną innym przyglądającym się osobom – przestrzegają policjanci.

Zobacz też:

Podglądał komórką co klientka ma pod sukienką. Ex-dzielnicowy dostał wyrok

Lepkie ręce pracownika. Kierownik się w końcu połapał

Po 2 godzinach rozmowy straciła 10 tys zł. Uwaga na nową metodę oszustów!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj