-0.6 C
Rzeszów
wtorek, 18 stycznia, 2022

Najnowsze

Uwaga na grę w trzy kubki. Zawsze przegrywasz!

Pojawiają się zawsze tam, gdzie jest dużo turystów. Pełno ich w kurortach nad morzem, czy na Gubałówce w Zakopanem. Teraz hazardziści oferują grę w trzy kubki także nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach. Policja ostrzega przed organizatorami nielegalnej zabawy. Możemy tylko stracić pieniądze!

REKLAMA

Policjanci otrzymali ostatnio serię zgłoszeń o nielegalnym procederze w Solinie. Hazardziści urządzają szybką zabawę na alejce prowadzącej do zapory. Stróże prawa przeprowadzili kilka akcji i ukarali mandatami organizatorów. Podczas kontroli zatrzymany został także jeden z graczy. Okazało się, że 50-latek jest poszukiwany do odbycia kary aresztu. Mężczyzna nie zapłacił grzywny wymierzonej przez sąd za… grę w trzy kubki!

Policyjne akcje nie zniechęcają jednak amatorów łatwego zarobku. Dlatego należy uważać na ten stary jak świat trik oszustów.

Na czym polega gra w kubki? Organizator ukrywa kulkę w jednym z trzech kubków, następnie miesza je, a zadaniem uczestnika zabawy jest odgadnięcie, w którym kubku jest kulka. Jeśli mu się to uda, wygra pieniądze, jeśli nie, straci to, co obstawił.

– W grze, jeżeli przestrzegamy reguł narzuconych przez oszustów nie mamy szans na wygranie. Z reguły „trzy kubki” kończą się przegraną osoby zaproszonej do gry, bądź wygraną osoby podstawionej przez jej organizatora, co ma uprawdopodobnić potencjalną wygraną innym przyglądającym się osobom – przestrzegają policjanci.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
-0.6 ° C
0.5 °
-1.5 °
75 %
2.2kmh
75 %
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
-1 °
pt.
-2 °
sob.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu