16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Golas na ulicy! Bulwersował przechodniów, zatrzymali go mundurowi

REKLAMA

Golas paradował po ulicy w Tarnobrzegu. Zatrzymali go policjanci. Wcześniej mundurowi informowali o podobnym przypadku w Parku Dzikowskim. Tam ekshibicjonista zaczepiał napotkane dzieci.

W piątek, 20 maja około godz. 9.30 kierowców i przechodniów zaskoczył nietypowy widok na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Młody mężczyzna paradował w stroju Adama. Miał na stopach tylko kapcie.

– Myślałam, że jest chory, albo może naćpany. Takie rzeczy nie powinny dziać się w miejscu publicznym. Niektórzy się śmiali, ale matki musiały zakrywać dzieciom oczy – opowiada Inres24 starszy pan.

Na Straż Miejską i policję rozdzwoniły się telefony. Mundurowi szybko namierzyli nagusa. Zobaczyli go na podglądzie z monitoringu. Ekshibicjonista został zatrzymany przez policję. Okazał się nim 29-latek. Mężczyzna dostał mandat i został odesłany do szpitala, ponieważ był utrudniony z nim kontakt.

Bulwersujące zdarzenia w parku

Policja w Tarnobrzegu już od tygodnia otrzymywała zgłoszenia o innym ekshibicjoniście w Parku Dzikowskim. Mężczyzna wyskakiwał z krzaków i obnażał się przed napotkanymi dziećmi. Niedawno w ten sposób pokazywał się dwóm nastoletnim dziewczynom (14 i 15 l.). Przerażone nastolatki powiadomiły rodziców, a ci, wezwali policję.

Mundurowi po niespełna godzinie zatrzymali odpowiadającego rysopisowi 31-latka. W piątek policja poinformowała o swoim sukcesie. W informacji prasowej zaznaczono jednak, że podejrzany po usłyszeniu zarzutów został zwolniony. Prokurator zastosował wobec niego tylko dozór policji i zakaz kontaktowania się małoletnimi.

park dzikowski
Park Dzikowski w Tarnobrzegu | Fot. UM Tarnobrzeg

Zobacz też:

Zboczeniec w Parku Dzikowskim straszył dzieci. Mają go!

Złapali kuriera oszustów. Znalazł pracę z ogłoszenia

Dusił kolegę na imprezie, spalił jego ciało i dostał zaskakujący wyrok

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj