-1 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Golas na ulicy! Bulwersował przechodniów, zatrzymali go mundurowi

REKLAMA

Golas paradował po ulicy w Tarnobrzegu. Zatrzymali go policjanci. Wcześniej mundurowi informowali o podobnym przypadku w Parku Dzikowskim. Tam ekshibicjonista zaczepiał napotkane dzieci.

W piątek, 20 maja około godz. 9.30 kierowców i przechodniów zaskoczył nietypowy widok na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Młody mężczyzna paradował w stroju Adama. Miał na stopach tylko kapcie.

– Myślałam, że jest chory, albo może naćpany. Takie rzeczy nie powinny dziać się w miejscu publicznym. Niektórzy się śmiali, ale matki musiały zakrywać dzieciom oczy – opowiada Inres24 starszy pan.

Na Straż Miejską i policję rozdzwoniły się telefony. Mundurowi szybko namierzyli nagusa. Zobaczyli go na podglądzie z monitoringu. Ekshibicjonista został zatrzymany przez policję. Okazał się nim 29-latek. Mężczyzna dostał mandat i został odesłany do szpitala, ponieważ był utrudniony z nim kontakt.

Bulwersujące zdarzenia w parku

Policja w Tarnobrzegu już od tygodnia otrzymywała zgłoszenia o innym ekshibicjoniście w Parku Dzikowskim. Mężczyzna wyskakiwał z krzaków i obnażał się przed napotkanymi dziećmi. Niedawno w ten sposób pokazywał się dwóm nastoletnim dziewczynom (14 i 15 l.). Przerażone nastolatki powiadomiły rodziców, a ci, wezwali policję.

Mundurowi po niespełna godzinie zatrzymali odpowiadającego rysopisowi 31-latka. W piątek policja poinformowała o swoim sukcesie. W informacji prasowej zaznaczono jednak, że podejrzany po usłyszeniu zarzutów został zwolniony. Prokurator zastosował wobec niego tylko dozór policji i zakaz kontaktowania się małoletnimi.

park dzikowski
Park Dzikowski w Tarnobrzegu | Fot. UM Tarnobrzeg

Zobacz też:

Zboczeniec w Parku Dzikowskim straszył dzieci. Mają go!

Złapali kuriera oszustów. Znalazł pracę z ogłoszenia

Dusił kolegę na imprezie, spalił jego ciało i dostał zaskakujący wyrok

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj