15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ginie motocyklista, kierowca samochodu ucieka

REKLAMA

Tragiczne zderzenie w Rzeszowie na al. Wyzwolenia. W sobotę, 26 sierpnia doszło do wypadku z udziałem bmw x3 i motocykla honda. Motocyklista zginął na miejscu. Ofiarą był 53-letni mieszkaniec Rzeszowa. Zaskakujące było zachowanie kierowcy samochodu. Uciekł! Na szczęście nie uniknie odpowiedzialności.

Od soboty trwały poszukiwania kierowcy. Na miejscu wypadku został tylko pasażer, który po przesłuchaniu został zwolniony. W sprawie ma status świadka.

Policja od razu znała tożsamość szofera z bmw. To 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mundurowi w poniedziałek 28 sierpnia opublikowali jego zdjęcie z apelem o pomoc w poszukiwaniach. Po kilku godzinach, Piotr Ch. został zatrzymany przez kryminalnych w Rzeszowie. Nie stawiał oporu. Potem postawiono mu zarzut i sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Za ucieczkę i wypadek grozi do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj