9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Gdzie jest Patrycja? W domu czaka na nią rodzina

REKLAMA

W domu czeka na nią rodzina, w tym malutka córeczka. Policjanci z jarosławskiej komendy poszukują 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. Patrycja Patryn-Biedroń wyszła z domu 27 października około godz. 10, udając się w nieznanym kierunku.

Kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zostawiła dokumenty, pieniądze. Zabrała tylko telefon, ale jest nieaktywny. Patrycja powinna przyjmować regularnie leki, których przy sobie nie posiada.

Funkcjonariusze sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia mieszkanki Nielepkowic. W weekendowych działaniach, prowadzonych na rzece San i w jej okolicy, brali udział również strażacy, funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT oraz mieszkańcy.

Portal „Fakt” rozmawiał z mężem zaginionej. Pan Tomasz opowiedział, że od około trzech tygodni jego żona cierpiała na bezsenność i niepokój.

Rodzina mieszka na co dzień mieli w Piekarach Śląskich. Mimo że zawsze była razem, teraz pan Tomasz zostawił żonę u matki razem pięciomiesięczną córeczką Aleksandrą, aby nie była sama, gdy był w pracy. Dodał, że regularnie przyjeżdżał co tydzień na kilka dni.

Szukano pomocy lekarskiej dla kobiety i dobierano leki, lecz z niewielkim skutkiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj