12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Gangsterski napad w powiecie sanockim. Porwali, pobili i okradli

REKLAMA

Prawdziwe chwile grozy przeżył 31-latek z powiatu sanockiego, który został zaatakowany przez grupę mężczyzn. Napastnicy działali w gangsterskim stylu. Siłą wciągnęli ofiarę do auta, przywieźli do swojego szefa, a potem zabrali do lasu. Cały czas straszyli i bili. Chcieli wymusić pieniądze. Pokrzywdzony oddał im 2,6 tys. zł.

Jak informuje podkarpacka policja, do zdarzenia doszło końcem listopada na terenie powiatu sanockiego. 31-latek został siłą zabrany przez trzech mężczyzn do samochodu, którzy następnie zawieźli go na posesję 61-latka i tam pobili. Później mieli przewieźć pokrzywdzonego do lasu, pobić i zabrać mu pieniądze. 

Śledczy otrzymali wkrótce po otrzymaniu zgłoszenia ustalili napastników. Zatrzymali 4 mężczyzn. Trzech z nich w wieku 29, 34 i 36 lat usłyszało zarzuty rozboju, bezprawnego pozbawienia wolności, pobicia oraz kierowania gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Sanoku przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanych tymczasowego aresztu. Grozi im do 12 lat więzienia.

Wobec 61-latka, któremu zarzucono kierowanie działaniem sprawców, zastosowany został dozór policyjny. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj