18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Młody piłkarz Franciszek Pazdan nie żyje. Do tragedii doszło w lesie, na szlaku drogi krzyżowej

REKLAMA

Wszyscy go szukali. Nie wrócił na noc do domu. W niedzielę ciało 23-latka znaleziono w lasku na wzgórzu na obrzeżach miejscowości Olimpów w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

O śmierci 23-latka poinformowali jego przyjaciele z drużny. Franciszek był ostatnio piłkarzem TS Noverra Głogów Małopolski. W zamieszczonym przez klub wpisie na Facebooku czytamy:

Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutna informację o śmierci Naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana…Nie umiemy znaleźć właściwych słów aby opisać co teraz czujemy…💔Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje. Franiu na zawsze pozostanie w Naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju [*]

Młody piłkarz miał wyjątkowy talent. W drużynie był lewonożnym skrzydłowym. Niedawno zespół świętował wywalczony awans do grupy A rozgrywek.

23-latek wcześniej grał w Olimpii Nockowa, Lechii Sędziszów i Płomieniu Zagorzyce.

Młody sportowiec pochodził z Olimpowa. W sobotę nie wrócił do domu na noc. Zaniepokojona rodzina zaczęła obdzwaniać kolegów, którzy zaczęli szukać Franciszka. Jego ciało znaleźli w lasku na wzgórzu, gdzie znajduje się droga krzyżowa.

Nie wiadomo dlatego doszło do dramatu. Sprawą zajmuje się prokuratura. Na razie nieznane są okoliczności śmierci młodego mężczyzny. Nic jednak nie wskazuje na to, by ktoś się do niej przyczynił.

Olimpow lasek 1
Lasek, w tej okolicy znaleziono ciało 23-latka | Fot. Inres24.pl

Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutna informację o śmierci Naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela…

Opublikowany przez TS Noverra Głogów Młp. Niedziela, 20 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj