28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Fontanna multimedialna do remontu!

REKLAMA

Fontanna multimedialna to jedna z największych atrakcji Rzeszowa. Aby mogła nadal sprawnie tryskać i mrugać światełkami, musi przejść remont. Właśnie miasto ogłosiło przetarg, który ma wyłonić wykonawcę prac.

Fontanna ma już 8 lat. To jedna z największych atrakcji Rzeszowa. Latem uwielbiają się tu pluskać dzieci, natomiast weekendowe wieczorne specjalne spektakle – z muzyką i aktorami – gromadzą nawet po 1000 widzów i więcej.

Fontanna teraz musi przejść remont. – Trzeba wymienić w niej zużyte elementy tak jak np. pompy, sterowniki, lampki, kable – wylicza Artur Gernand z Biura Prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Przetarg, podczas którego wybrany zostanie wykonawca prac, został już ogłoszony. Prace remontowe mają zakończyć się w połowie kwietnia. Premierowy pokaz szykowany jest na 3 maja w Święto Paniagi. Nie możemy się doczekać!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj