11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Wskoczył na grzbiet aligatora, aby wyrwać z jego paszczy psa

REKLAMA

American Hero – prawdziwy amerykański bohater! Mężczyzna stawił czoła czterometrowemu aligatorowi, aby uratować ukochanego psa! Niezwykłe zdarzenie, które wstrząsnęło Florydą w USA.

Podczas spaceru nad rzeką Little Econlockhatchee, Amerykanin i jego partnerka zostali zaatakowani przez opancerzonego jaszczura. Zwierzę złapało ich psa, Mako, w swoje potężne szczęki. Bez wahania, mężczyzna rzucił się do akcji, wskakując na grzbiet potwora. Dzięki jego odwadze, paszcza zwierzęcia się otworzyła, a pies mógł uciec.

Choć akcja zakończyła się szczęśliwie dla Mako, nie miała dobrego finału dla aligatora. Gad stracił potrawkę, a potem został uśpiony.

Na Florydzie podejmowane są takie radykalne kroki, kiedy aligatory stanowią zagrożenie dla ludzi. Władze podkreślają, że interwencje służą nie tylko ochronie, ale również zachowaniu równowagi ekologicznej. Nie ma to negatywnych skutków dla populacji. Szacuje się, że w tym południowym stanie USA żyje około 1,5 miliona aligatorów.

Bohater akcji – Billy Girard, podzielił się na Facebooku swoją historią. Pokazał zdjęcia aligatora i ocalonego pieska. Mako został poraniony, ale wszyscy są przekonani, że w pełni wyzdrowieje.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj