9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Ewa Leniart: Konieczne centra przesiadkowe

REKLAMA

Za rozwojem Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej muszą iść nowe rozwiązania komunikacyjne. Rzeszów, jako stolica regionu, jest miejscem, w którym krzyżują się szlaki, co z jednej strony jest bardzo korzystne, ale jednocześnie generuje problemy komunikacyjne – przekonuje Ewa Leniart, kandydatka na prezydenta.

Według kandydatki uruchomienie Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej, daje możliwość usprawnienia ruchu w mieście i na obszarze do niego przylegającym. – Do tego konieczne są centra przesiadkowe, wielopoziomowe parkingi i co niezwykle ważne – wspólny bilet zintegrowany – zaznacza Ewa Leniart.

PKA nabiera rozpędu

🚄 Za rozwojem Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej muszą iść nowe rozwiązania komunikacyjne. Rzeszów, jako stolica regionu, jest miejscem, w którym krzyżują się szlaki, co z jednej strony jest bardzo korzystne, ale jednocześnie generuje problemy komunikacyjne. Uruchomienie PKA, daje możliwość usprawnienia ruchu w mieście i na obszarze do niego przylegającym. Do tego konieczne są centra przesiadkowe, wielopoziomowe parkingi i co niezwykle ważne – wspólny bilet zintegrowany. Łącząc te działania z innymi niezbędnymi inwestycjami infrastrukturalnymi w Rzeszowie, uzyskamy nową jakość komunikacji w stolicy Podkarpacia i całym obszarze metropolitarnym.

Opublikowany przez Ewę Leniart Piątek, 21 maja 2021

– Łącząc te działania z innymi niezbędnymi inwestycjami infrastrukturalnymi w Rzeszowie, uzyskamy nową jakość komunikacji w stolicy Podkarpacia i całym obszarze metropolitarnym – dodaje.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj