28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Ewa Leniart: Konieczne centra przesiadkowe

REKLAMA

Za rozwojem Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej muszą iść nowe rozwiązania komunikacyjne. Rzeszów, jako stolica regionu, jest miejscem, w którym krzyżują się szlaki, co z jednej strony jest bardzo korzystne, ale jednocześnie generuje problemy komunikacyjne – przekonuje Ewa Leniart, kandydatka na prezydenta.

Według kandydatki uruchomienie Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej, daje możliwość usprawnienia ruchu w mieście i na obszarze do niego przylegającym. – Do tego konieczne są centra przesiadkowe, wielopoziomowe parkingi i co niezwykle ważne – wspólny bilet zintegrowany – zaznacza Ewa Leniart.

PKA nabiera rozpędu

🚄 Za rozwojem Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej muszą iść nowe rozwiązania komunikacyjne. Rzeszów, jako stolica regionu, jest miejscem, w którym krzyżują się szlaki, co z jednej strony jest bardzo korzystne, ale jednocześnie generuje problemy komunikacyjne. Uruchomienie PKA, daje możliwość usprawnienia ruchu w mieście i na obszarze do niego przylegającym. Do tego konieczne są centra przesiadkowe, wielopoziomowe parkingi i co niezwykle ważne – wspólny bilet zintegrowany. Łącząc te działania z innymi niezbędnymi inwestycjami infrastrukturalnymi w Rzeszowie, uzyskamy nową jakość komunikacji w stolicy Podkarpacia i całym obszarze metropolitarnym.

Opublikowany przez Ewę Leniart Piątek, 21 maja 2021

– Łącząc te działania z innymi niezbędnymi inwestycjami infrastrukturalnymi w Rzeszowie, uzyskamy nową jakość komunikacji w stolicy Podkarpacia i całym obszarze metropolitarnym – dodaje.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj