30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Ewa Leniart: Konieczna przebudowa ul. Kwiatkowskiego

REKLAMA

Ulica Kwiatkowskiego to jedna z najbardziej zakorkowanych dróg w Rzeszowie. Kierowcy już od kilku lat nie mogą doczekać się na jej modernizację. Trzeba podjąć szybkie działania, aby to zmienić – apeluje Ewa Leniart, kandydatka na prezydenta Rzeszowa.

Kandydatka zwróciła się do pełniącego funkcję Prezydenta Rzeszowa Marka Bajdaka oraz Radnych Rzeszowa, aby uznali priorytet realizacji tej inwestycji. – Aby zlecić wykonanie prac projektowych potrzeba ok. 700 tys. zł. Dzięki skierowaniu środków na ten właśnie cel, w przyszłym roku będzie można przystąpić do wyłonienia wykonawcy modernizacji ponad 3 km. drogi – mówi Ewa Leniart.

Kandydatka zaznacza, że niebawem z ul. Kwiatkowskiego zaczną korzystać nowi mieszkańcy bloków, które powstały i wciąż powstają na osiedlu Drabiniaka. W ostatnich latach przybyło na tym osiedlu prawie 10 tys. mieszkańców. Poszerzona droga, ułatwiająca komunikację osiedla z centrum, to konieczność.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj