20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Ewa Leniart chce Parku Centralnego

REKLAMA

– Dziś mamy ostatnią szansę, by stworzyć nowe, atrakcyjne miejsce do spędzania czasu wolnego, wypoczynku i aktywnej rekreacji. Rzeszowski Park Centralny to duża inwestycja, która ma szanse na wsparcie ze środków unijnych – przekonuje Ewa Leniart, kandydatka na prezydenta.

Ewa Leniart uważa, że trzeba zagospodarować drugi brzeg Wisłoka i przeznaczyć go na rekreację. – Mam nadzieję, że ten tern w niedługim czasie stanie się atrakcyjny. Moja wizja jest prosta: trochę miejsc spacerowych, ścieżki rowerowe, fontanny, place zabawa i mnóstwo zieleni – mówi kandydatka. Jak przekonuje, prowadzi intensywne rozmowy, by to ważne dla mieszkańców przedsięwzięcie zostało uwzględnione w rządowych planach rozwojowych. A istnieje duża szansa na pozyskanie pieniędzy unijnych.

– Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko sprawią, że Rzeszów stanie miejscem zielonym i przyjaznym mieszkańcom. Czas wykorzystać tę szansę i pokazać, że #RzeszówMaMOC! – mówi Ewa Leniart.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj