15 C
Rzeszów
wtorek, 3 października, 2023

Sztuka wyjdzie na ulice

REKLAMA

Europejski Stadion Kultury to nie tylko koncert gwiazd. To także ponad 30 różnych wydarzeń artystycznych. A jednym z nich jest OutArt Fest, w ramach którego w Rynku, na ulicach Grunwaldzkiej, 3 Maja i w okolicach BWA odbywają się koncerty, występy grup tanecznych, teatrów i inne kulturalne atrakcje, które są dostępne dla wszystkich spacerowiczów!

Europejski Stadion Kultury 2021 wystartował 25 czerwca (piątek) i potrwa trzy dni. W ramach festiwalu zaplanowano wiele kulturalnych atrakcji w różnych miejscach w Rzeszowie. Koncert Główny odbędzie się w Parku Sybiraków. Sporo będzie działo się też w Klubie Festiwalowym na Bulwarach. W Teatrze Maska szykuje się spektakl dla dzieci, w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego kolejna edycja koncertu Art Celebration, a w BWA performance.

Od 25-27 czerwca w ramach ESK „sztuka wyjdzie też na ulice”. Wszystko to za sprawą wydarzenia OutArt Fest.

OutArt Fest odbędzie się 26 czerwca od 15.00 do 20.00 i 27 czerwca od 14.00 do 19.00. W Rynku, na ulicach 3 Maja, Grunwaldzkiej i w okolicach BWA będzie można między innymi uczestniczyć w koncertach, ulicznych spektaklach, występach tancerzy, zobaczyć szczudlarzy, żonglerów, mimów.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA