18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Sztuka wyjdzie na ulice

REKLAMA

Europejski Stadion Kultury to nie tylko koncert gwiazd. To także ponad 30 różnych wydarzeń artystycznych. A jednym z nich jest OutArt Fest, w ramach którego w Rynku, na ulicach Grunwaldzkiej, 3 Maja i w okolicach BWA odbywają się koncerty, występy grup tanecznych, teatrów i inne kulturalne atrakcje, które są dostępne dla wszystkich spacerowiczów!

Europejski Stadion Kultury 2021 wystartował 25 czerwca (piątek) i potrwa trzy dni. W ramach festiwalu zaplanowano wiele kulturalnych atrakcji w różnych miejscach w Rzeszowie. Koncert Główny odbędzie się w Parku Sybiraków. Sporo będzie działo się też w Klubie Festiwalowym na Bulwarach. W Teatrze Maska szykuje się spektakl dla dzieci, w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego kolejna edycja koncertu Art Celebration, a w BWA performance.

Od 25-27 czerwca w ramach ESK „sztuka wyjdzie też na ulice”. Wszystko to za sprawą wydarzenia OutArt Fest.

OutArt Fest odbędzie się 26 czerwca od 15.00 do 20.00 i 27 czerwca od 14.00 do 19.00. W Rynku, na ulicach 3 Maja, Grunwaldzkiej i w okolicach BWA będzie można między innymi uczestniczyć w koncertach, ulicznych spektaklach, występach tancerzy, zobaczyć szczudlarzy, żonglerów, mimów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj