16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Zaskakujący zwrot w sprawie. Wpływowy biznesmen już nie jest ścigany listem gończym

REKLAMA

Ryszard P. jest kojarzony z imponującym portfolio nieruchomości, zwłaszcza prestiżowych hoteli i galerii handlowych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Jego inwestycje zawsze przyciągały uwagę i stanowiły ważną część lokalnej gospodarki. Jednak ostatnie sądowe sprawy, rzuciły cień na dotychczasową reputację tego wpływowego biznesmena. Nastąpił nieoczekiwany zwrot w sprawie.

Ryszarda P. jeszcze niedawno miał na koncie wyrok skazujący go na 3 lata więzienia. Był poszukiwany listem gończym, bo nie stawił się do więzienia. Przedsiębiorca nagle zniknął, a jego aktualne miejsce pobytu pozostało nieznane. Wydano za nim nawet europejski nakaz aresztowania, bo przypuszczano, że mężczyzna może przebywać za granicą. Teraz te środki są już nie aktualne.

List gończy został anulowany. A wszystko za sprawą wyroku Sąd Najwyższego, który 5 lipca 2023 r. uchylił wyrok w zakresie kary i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Sąd Apelacyjny w Rzeszowie.

Sprawa Ryszarda P. dotyczyła nielegalnego przejęcia Rzeszowskich Zakładów Graficznych i wyłudzenia majątku o wartości 14 milionów złotych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj