15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ekscytujący debiut: Pierwszy lot z Jasionki do Czarnogóry!

REKLAMA

Mega news dla podróżujących z Jasionki! Pierwszy samolot wyruszył w podróż do Czarnogóry! Aż 176 super szczęśliwych pasażerów poleciało na wakacje tym nowym lotem do Podgoricy. Ale to jeszcze nie wszystko, bo to tylko jedno z ponad 20 fantastycznych miejsc, do których możesz polecieć z lotniska Rzeszów-Jasionka.

Czarnogóra to wakacyjny hit. Dlatego mieszkańcy Podkarpacia i okolic są bardzo zainteresowani tym kierunkiem. Teraz mają świetną alternatywę dla długich przejażdżek samochodem – dwugodzinny lot samolotem. W końcu, dlaczego marnować czas w aucie, skoro można go spędzić na pięknych plażach, z widokiem na góry? Genialne, prawda?

Pierwszy Airbus A320 wziął na pokład aż 176 pasażerów. To naprawdę powód do dumy dla Rego-Bis, który jest odpowiedzialny za to niesamowite połączenie. Sprzedają nie tylko pełne pakietowe wakacje, ale też same loty do Podgoricy.

Co więcej, Jasionka jest drugim polskim lotniskiem korzystającym z usług tego fantastycznego touroperatora, który specjalizuje się w lotach na Bałkany. Pierwszy rejs był prawdziwą okazją do świętowania, z salutem wodnym od straży pożarnej lotniska i upominkami od biura podróży i lotniska.

Rego-Bis i Air Montenegro to duet idealny! Ta współpraca to prawdziwa synergia między touroperatorem a przewoźnikiem lotniczym. Program lotów do Czarnogóry jest sukcesywnie zwiększany, a teraz Jasionka dołączyła do tej niesamowitej sieci połączeń. To znaczy, że mieszkańcy Podkarpacia mają możliwość odkrywania wspaniałej i nadal tajemniczej Czarnogóry. To naprawdę nie lada gratka!

A jeśli myślisz, że to już koniec, to się mylisz! Kolejne loty do Podgoricy są zaplanowane na czwartki, aż do 28 września. Ale to nie wszystko! Latem z Jasionki można polecieć na czarterowe loty do Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj