-2.5 C
Rzeszów
wtorek, 5 grudnia, 2023

Ekscytujący debiut: Pierwszy lot z Jasionki do Czarnogóry!

REKLAMA

Mega news dla podróżujących z Jasionki! Pierwszy samolot wyruszył w podróż do Czarnogóry! Aż 176 super szczęśliwych pasażerów poleciało na wakacje tym nowym lotem do Podgoricy. Ale to jeszcze nie wszystko, bo to tylko jedno z ponad 20 fantastycznych miejsc, do których możesz polecieć z lotniska Rzeszów-Jasionka.

Czarnogóra to wakacyjny hit. Dlatego mieszkańcy Podkarpacia i okolic są bardzo zainteresowani tym kierunkiem. Teraz mają świetną alternatywę dla długich przejażdżek samochodem – dwugodzinny lot samolotem. W końcu, dlaczego marnować czas w aucie, skoro można go spędzić na pięknych plażach, z widokiem na góry? Genialne, prawda?

Pierwszy Airbus A320 wziął na pokład aż 176 pasażerów. To naprawdę powód do dumy dla Rego-Bis, który jest odpowiedzialny za to niesamowite połączenie. Sprzedają nie tylko pełne pakietowe wakacje, ale też same loty do Podgoricy.

Co więcej, Jasionka jest drugim polskim lotniskiem korzystającym z usług tego fantastycznego touroperatora, który specjalizuje się w lotach na Bałkany. Pierwszy rejs był prawdziwą okazją do świętowania, z salutem wodnym od straży pożarnej lotniska i upominkami od biura podróży i lotniska.

Rego-Bis i Air Montenegro to duet idealny! Ta współpraca to prawdziwa synergia między touroperatorem a przewoźnikiem lotniczym. Program lotów do Czarnogóry jest sukcesywnie zwiększany, a teraz Jasionka dołączyła do tej niesamowitej sieci połączeń. To znaczy, że mieszkańcy Podkarpacia mają możliwość odkrywania wspaniałej i nadal tajemniczej Czarnogóry. To naprawdę nie lada gratka!

A jeśli myślisz, że to już koniec, to się mylisz! Kolejne loty do Podgoricy są zaplanowane na czwartki, aż do 28 września. Ale to nie wszystko! Latem z Jasionki można polecieć na czarterowe loty do Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj