23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Dzieciak pobił kierownika pociągu

REKLAMA

Co z niego wyrośnie?! Ma dopiero 15 lat! Młody opryszek sprawia kłopoty wychowawcze i nie bez powodu został umieszczony w lubaczowskim Ośrodku Wychowawczym. Chłopak jednak nie chce się zmieniać. Uciekł z placówki i w pociągu pobił kierownika.

Nastolatek był sprawcą rozróby w pociągu z Rzeszowa do Tarnowa. Bez powodu zaatakował kierownika składu. Uderzył go kilka razy w twarz i zniszczył okulary. Powiadomiono Straż Ochrony Kolei. Interweniowali funkcjonariusze SOK z placówki w Dębicy. Zatrzymali młodego napastnika i przekazali w ręce policjantów.

– W chwili ujęcia nastolatek był bardzo spokojny – mówią mundurowi z SOK.

Sprawa znajdzie swój finał w Sądzie Rodzinnym. Chłopak już wcześniej został skierowany do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, co jest jednym ze środków wychowawczych stosowanych przez sąd. Bardziej surowszym środkiem jest Zakład Poprawczy.

Z powodu incydentu, pociąg miał 19 minutowe opóźnienie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj