16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Trzy kraksy i pożar na A4

REKLAMA

Niespokojny piątek, 23 czerwca na podkarpackim odcinku A4. Ulewa i mokra, śliska nawierzchnia zaskoczyła kierowców. Doszło do serii zderzeń, a także małego karambolu, zakończonego pożarem.

Tuż przed godz. 12, dyżurny miejski otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na autostradzie A4 w Łące. Wysłany na miejsce partol ruchu drogowego ustalił, że żadna z osób uczestniczących w kolizji seata i nissana, nie wymaga pomocy medycznej.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący seatem toledo, 41-letni mieszkaniec woj. śląskiego, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu poprzedzającego nissana juke, którym kierował 72-letni mieszkaniec woj. małopolskiego.

Pięć minut później w Trzebownisku, również na A4, z powodu złych warunków atmosferycznych, 28-letnia kierująca hondą civic, mieszkanka pow. rzeszowskiego, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w bariery energochłonne. Poszkodowana z niegroźnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Do najpoważniejszego w skutkach zdarzenia doszło przed godz. 12, na tej samej trasie w Zaczerniu. Kierujący fiatem ducato z lawetą, na której przewożone były dwa pojazdy, 55-letni obywatel Ukrainy, jadąc prawym pasem ruchu, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena, którym kierował 61-letni obywatel Ukrainy. W wyniku zderzenia oba pojazdy zapaliły się. Ponadto volkswagen uderzył jeszcze w tył infiniti, które obróciło się na jezdni. Pasażerka volkswagena, 62-letnia obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala, z obrażeniami niezagrażającymi życiu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj