16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dwa tragiczne wypadki. Zginęli pieszy i kierowca

REKLAMA

Policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznych wypadków, do jakich doszło w piątkowy wieczór. W Rakszawie, kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego. Życia 31-latka nie udało się uratować. W Jedliczu, kierujący renaultem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. 51-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku z udziałem pieszego doszło około godz. 20.45, w Rakszawie, w powiecie łańcuckim. Jak ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu, kierujący nissanem primera, na prostym odcinku drogi powiatowej, najechał na leżącego na jezdni człowieka. Mężczyzna został ciężko ranny, mimo reanimacji nie udało się go uratować. Policja potwierdza jego tożsamość. 73-letni kierowca był trzeźwy, dodatkowo pobrano od niego krew do badań. Decyzją prokuratora, ciało zmarłego zabezpieczono do sekcji. 

61/2021 Data: 08.10.2021r. Miejscowość: Rakszawa Zdarzenie: Wypadek Wyjazd/powrót: 20:44/0:30 Siły i środki: GLM RT…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Rakszawie Sobota, 9 października 2021

Około godz. 21, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku w Jedliczu na ul. Obrońców Wolności. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący renaultem, jadąc drogą powiatową w stronę Chlebnej, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. 51-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku.

Do groźnego wypadku doszło też w piątek przed godz. 19, w miejscowości Kulno, w powiecie leżajskim. Kierujący saabem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 56-letni pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. 25-letni kierowca był trzeźwy, natomiast pieszy był pod wpływem alkoholu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj