22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

65-latka zginęła na pasach, 35-latek roztrzaskał się na barierach

REKLAMA

Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków, do których doszło w piątek – 15 lipca. W Mielcu, kierujący samochodem potrącił pieszą przechodzącą przez przejście. 65-letnia kobieta zmarła. W Zdziarach, na drodze S19, kierujący hyundaiem uderzył w barierę energochłonną. Życia 35-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

W piątek, około godz. 14.30 w Mielcu doszło do potrącenia pieszej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 65-letni kierowca renault scenic, skręcając w lewo z ul. Sikorskiego w Al. Niepodległości, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. 65-letnia piesza trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Natomiast późnym wieczorem, około godz. 22.30, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku na drodze S-19 w miejscowosci Zdziary w powiecie niżańskim. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 35-letni kierujący hyundaiem tucson, jadąc w kierunku Lublina, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł. 32-letniej pasażerce nic się nie stało. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Źródło: KWP w Rzeszowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj