24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Drzewo runęło na samochód. Nie żyje młody kierowca

REKLAMA

Prawdziwy horror rozegrał się na drodze w miejscowości Przewrotne koło Rzeszowa. Powalone drzewo runęło na samochód i zabiło kierowcę.

Do tragedii doszło w sobotę, 23 lipca. To był dzień z rekordowymi upałami, który zakończył się gwałtowną burzą. Intensywnym opadom towarzyszyły silne wyładowania atmosferyczne. Właśnie taka pogoda zaskoczyła na drodze kierowcę fiata panda i pasażerkę. Nagle na samochód, jadący w kierunku Raniżowa, spadło powalone przez nawałnicę drzewo.

Pojazd został rozbity i znalazł się w rowie. Kierowca odniósł poważne obrażenia. Był reanimowany. Mimo wysiłków ratowników, życia 25-latka nie udało się uratować. W aucie była też 26-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

W wyniku burzy strażacy w regionie interweniowali ponad 80 racy. Większość zgłoszeń dotyczyła usuwania powalonych drzew.

🗓23.07.2022 ⏰19:41 🌎Przewrotne ❗️Wypadek Siły i środki na miejscu zdarzenia 🚒 OSP Pogwizdów Stary 🚒 OSP Przewrotne 🚒 JRG Rzeszów 🚓 Policja 🚑 2x ZRM

Opublikowany przez OSP Pogwizdów Stary Sobota, 23 lipca 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj