22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Żałoba wśród strażackiej braci. W wypadku tira na A1 zginęła druhna Dominika (†24)

REKLAMA

Smutna wiadomość pogrążyła w żałobie strażacką społeczność. Zwłaszcza w Rymanowie (powiat krośnieński), gdzie druhną miejscowej OSP była Dominika. Kobieta zginęła w tragicznym wypadku na A1 pod Radomskiem w woj. łódzkim. Miała 24 lata.

Do wypadku doszło 8 lipca. Dziewczyna oprócz tego, że od wielu lat udzielała się w OSP i niosła pomoc innym, była zawodowym kierowcą ciężarówki.

Na autostradzie – z nieznanych powodów – nie wyhamowała przed poprzedzającym ją tirem. Doszło do karambolu, w którym brały udział w sumie 4 ciężarówki.

Dominika została zakleszczona w kompletnie zmiażdżonej kabinie. Niestety, mimo wysiłków ratowników nie udało się uratować jej życia.

24-latka pochodziła z Królika Polskiego. Wiadomość o tragedii zasmuciła jej przyjaciół i znajomych. W żałobie pogrążeni są druhowie z OSP w Rymanowie. To właśnie w tej jednostce – już jako nastolatka – udzielała się Dominika.

– Wesoła, śliczna dziewczyna, pełna pasji, która dopiero teraz zaczęła spełniać swoje marzenia. Nie sposób pogodzić tak wielką stratą – mówią jej znajomi.

Opublikowany przez KSRG OSP Kamieńsk Piątek, 8 lipca 2022
Opublikowany przez OSP KSRG Rymanów Piątek, 8 lipca 2022
Opublikowany przez KSRG OSP Kamieńsk Piątek, 8 lipca 2022

Zobacz też:

Koszmarny wypadek w Borku Starym. Zginęli kierowca (†50) i pasażerka (†17)

Pociąg potrącił kobietę w pobliżu dworca w Sędziszowie Młp.

Tragiczne zderzenie rowerzystów. Nie żyje 61-letnia kobieta

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj