15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Na druga turę taniego węgla też trzeba się zapisać

REKLAMA

Aby kupić tani węgiel, trzeba nalatać się po urzędach. Urząd Miasta w Rzeszowie informuje, że teraz możliwy jest zakup drugiej transzy preferencyjnego węgla. Trzeba jednak złożyć wniosek.

Rusza druga transza dystrybucji węgla na preferencyjnych warunkach w Rzeszowie. Wnioski na jego zakup Urząd Miasta Rzeszowa będzie przyjmować do 31 stycznia 2023.

Węgiel pochodzi z kopalni Sobieski i Janina. Mieszkańcy Rzeszowa oraz Trzebowniska mogą go kupić w cenie 1980 zł brutto za tonę (cena nie obejmuje kosztów transportu indywidualnego). Aby dokonać zakupu, najpierw trzeba jednak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Rzeszowa. Może to zrobić osoba fizyczna zamieszkująca w gospodarstwie domowym położonym na terenie miasta Rzeszowa, która jest uprawniona do otrzymania dodatku węglowego.

Wniosku nie można złożyć telefonicznie. Urzędnicy rozpatrują dokumenty niezwłocznie po ich otrzymaniu. Drugą transzę czyli maksymalnie 1,5 tony można odebrać do końca kwietnia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj