15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Dramatyczny pożar domu w Golcowej. 43-latek aresztowany

REKLAMA

Policjanci ustalili i zatrzymali 43-letniego mężczyznę, podejrzewanego o podpalenie domu w miejscowości Golcowa w powiecie brzozowskim. Co gorsza, okazał się on jednym z domowników. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego.

W piątek, nieco przed godziną 22:00, służby otrzymały zgłoszenie o pożarze, który wybuchł w jednym z domów w urokliwej Golcowej. Na miejscu natychmiast pojawiły się patrolujące policjantki i funkcjonariusze straży pożarnej. Pomimo desperackich wysiłków, ogień strawił całą nieruchomość. Śledczy biegły ds. pożarnictwa jednoznacznie potwierdzili, że pożar miał miejsce w budynku gospodarczym przylegającym bezpośrednio do domu jednorodzinnego, a jego źródło można przypisać celowemu podpaleniu.

Niespełna dwadzieścia cztery godziny po dramatycznej nocy, funkcjonariusze wydziału kryminalnego dokonali przełomowego aresztowania. Zatrzymany okazał się być 43-letnim mężczyzną, który – co jest szczególnie druzgocące – był jednym z najbliższymi członkami rodziny mieszkającej w spalonym domu.

Dzięki zgromadzonemu dowodowi, podejrzanemu postawiono poważne zarzuty. Na wniosek prokuratora sąd niezwłocznie zdecydował o zastosowaniu wobec 43-latka trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj