8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Dramatyczny pościg za motocyklistą. Doszło do zderzenia. 4 osoby ranne

REKLAMA

Dramatyczny przebieg miał pościg za motocyklistą w Stalach pod Tarnobrzegiem. Radiowóz na sygnałach zderzył się z volkswagenem passatem. 4 osoby zostały ranne, w tym 2 policjantów.

W czwartek po południu policjanci oznakowaną kia ceed ścigali kierowcę junaka, który nie zatrzymał się do kontroli.

Uciekinier nie zważał na przepisy. Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem passatem, w który uderzył także radiowóz.

Policjanci zostali lekko ranni. Ranny został 56-letni motocyklista, który doznał złamania kończyny. Trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Ucierpiał także – na szczęście niegroźnie – 25-letni kierowca passata.

Policjanci ustalili, że 56-latek jadący motorowerem, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna był już w przeszłości kilka razy notowany za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie i po użyciu alkoholu.

Trwają działania w miejscowości Stale. Doszło tam do wypadku z udziałem radiowozu Policji, samochodu osobowego oraz motoru. Na miejscu obecny ZRM.

Opublikowany przez Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu Czwartek, 16 września 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj