28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Do piątku lepiej omijać Wierzbową!

REKLAMA

Trwa budowa nowej drogi i do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia w okolicach „tęczowego” mostu im. Narutowicza w Rzeszowie.

Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Nowa jezdnia będzie miała siedem metrów szerokości i usprawni ruch w tej części osiedla. Będzie łatwiej przemknąć autem do centrum i ominąć np. Korki na ul. Rejtana.

Droga będzie miała chodniki, latarnie, na skrzyżowaniu z Wierzbową – sygnalizację świetlną.

Teraz trwa budowa kanalizacji, która jest częścią inwestycji i na ul. Wierzbowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną, do piątku (28 maja) w godz. od 7.00 do 14.30 mogą występować utrudnienia w ruchu. Będą polegać na czasowym wyłączeniu jednego pasa ruchu.

Połączenie al. Kopisto z ul. Wierzbową ma być gotowe do końca roku. Koszt tej inwestycji to ponad 7,6 mln zł. Część tej kwoty to dofinansowanie z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj