24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Dramatyczne sceny w sądzie. Mężczyzna podpalił się w holu

REKLAMA

Dramatyczne sceny rozegrały się 9 grudnia w Sądzie Okręgowym w Przemyślu. W holu na parterze 53-latek oblał się łatwopalną cieczą i podpalił. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Wszystko działo się około godz. 7:30, tuż po otwarciu budynku Sądu Okręgowego przy ul. Konarskiego w Przemyślu. 53-latek prawdopodobnie oblał się wcześniej łatwopalną substancją. Miał nią nasączone spodnie. Wszedł do gmachu i na holu na parterze, w akcie desperacji, podpalił ubranie. Buchnęły płomienie.

Natychmiast na pomoc ruszyła ochrona. Pracownicy szybko ugasili ogień. Po chwili na miejsce przyjechała karetka. Ranny mężczyzna została zabrany na nosze i szybko odwieziony karetką do szpitala. Cały czas był przytomny. Doznał poparzeń nóg i rąk. Obrażenia nie zagrażają życiu.

Zdarzenie nagrały kamery monitoringu. Film pomoże ustalić wszystkie okoliczności wypadku.

Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Z ustaleń wynika, że desperat to 53-letni Marek J., mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Jego zachowanie związane było z postępowaniem toczącym się w Sądzie Rejonowym w Łańcucie, dotyczącym władzy rodzicielskiej. Mężczyzna miał być niezadowolony z opinii, która została sporządzona przez zespół kuratorów, mających swoją siedzibę w sądzie w Przemyślu. Dlatego w piątek rano pojawił się w budynku i postanowił dokonać zamachu na własne życie.

Zobacz też:

Pożar w pustostanie i zagrożone życie. Policjanci zapobiegli tragedii

Był nastolatkiem, wtargnął do przypadkowego domu i urządził krwawy horror. Teraz usłyszał prawomocny wyrok

Nieudany napad na bank. Kobieta miała nóż, dostała laską od seniorki!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj