12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Demolka na leśnym parkingu. To zrobił niedźwiedź!

REKLAMA

Malownicza Łopienka koło Cisnej w Bieszczadach przyciąga turystów. Można poczuć się w sercu dzikiej przyrody i to dosłownie. Panują tu jednak pewne, niepisane zwierzęce reguły. Ich złamanie grozi tym, co spotkało właściciela tego auta.


Turyści zostawili samochód na leśnym parkingu i poszli na spacer. Kiedy wrócili, nie wierzyli własnym oczom. Mała kia została zdemolowana.

W pierwszej chwili poszkodowani pomyśleli, że to sprawka jakiś podłych wandali, ale ślady ostrych pazurów i zębów nie pozostawiły wątpliwości. To był niedźwiedź!

Miś wszelkimi sposobami próbował włamać się do bagażnika. Właśnie tam było schowane jedzenie, które turyści zabrali na wycieczkę. Zapach drapieżnikowi nie dawał spokoju. Wyrwał prawie cały zderzak, ale na koniec obszedł się smakiem. Nie zdołał się dostać do smakołyków. Narobił tylko szkód.

To przestroga dla wszystkich. Zwiedzając dzikie ostępy pamiętamy, aby lepiej nie zostawiać kanapek bez opieki.

[yop_poll id=”31″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj