15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Gospodarstwo w Dębowie poszło z dymem

REKLAMA

Do groźnego pożaru doszło w sobotę (28/08) nad ranem w miejscowości Dębów gm. Gać w powiecie przeworskim. Tuż po godzinie 6 wybuchły płomienie. Objęły dom i stodołę. Cudem nikomu nic się nie stało.

Pożar wybuchł w środku miejscowości. Mieszkańcy wezwali strażaków. Kiedy dojechały pierwsze zastępy straży, drewniany dom płonął jak pochodnia.

Kilka jednostek walczyło z żywiołem. Ale na ratunek dobytku nie było szans. – Po ugaszeniu pożaru konieczna była rozbiórka nadpalonej konstrukcji oraz oczyszczenie pomieszczeń celem dogaszenia tlących się elementów wyposażenia – relacjonują strażacy z Przeworska.

Strażakom udało się zapobiec, rozprzestrzenieniu się ognia na sąsiednie budynki.

Gospodarstwo należy do mężczyzny. Właściciel zdołał bezpiecznie uciec z domu. Uratował życie, ale stracił cały dorobek życia.

W akcji oprócz strażaków brali udział policjanci oraz pogotowie energetyczne, które odcięło zasilanie.

Policja ustala przyczyny pożaru.

Do groźnego pożaru doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Dębów gm. Gać. Tuż po godzinie 6:00 zostaliśmy poinformowani…

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku Sobota, 28 sierpnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj