20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zagiął w II dzień świąt Bożego Narodzenia. Teraz znaleźli jego ciało

REKLAMA

Rodzina nie ma już nadziei, że 39-latek odnajdzie się żywy. W Dębicy w rzece Wisłoka ujawniono ciało mężczyzny. Poszukiwania trwały kilka miesięcy.

Ofiara to mieszkaniec to mieszkaniec Podgrodzia. Mężczyzna zaginął 26 grudnia ubiegłego roku. Wyszedł z domu i już nie wrócił.

Policjanci wielokrotnie sprawdzali miejscowe szpitale, noclegownie, miejsca, gdzie zaginiony mógł trafić. Teraz już wiadomo, że nie żyje.

We wtorek (11/05), kryminalni z Dębicy wspólnie z policyjnymi kontrterorystami, funkcjonariuszami oddziału prewencji z Rzeszowa oraz strażakami, ponowili poszukiwania. Sprawdzali koryto Wisłoki w dół rzeki od miejscowości Podgrodzie. Około godz. 15.30 w Dębicy, kilkaset metrów poniżej mostu w Zawierzbiu, mundurowi znaleźli zwłoki mężczyzny.

Prokuratura ustala przyczyny i okoliczności śmierci 39-latka.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj