16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Darmowe autobusy na mecz

REKLAMA

W Rzeszowie wszyscy kibice wybierający się na czwartkowy (7/10) mecz piłkarski Polska – Niemcy U-20 będą mogli bezpłatnie skorzystać z komunikacji publicznej!

– Bilet lub zaproszenie na mecz zastępować będzie bilet na autobusy MPK – informuje Ratusz.

Z takiej możliwości będzie można skorzystać 7 października w godzinach od 15.00 do 20.00.

W czwartek reprezentacja Polski U-20 w piłce nożnej wraca do Rzeszowa! O godz. 18 zagra z Niemcami mecz na Stadionie Miejskim przy Hetmańskiej.

Zamówienie wejściówek możliwa jest przez internet. Dostępne są – TUTAJ.

Trzeba się zarejestrować, a potem można wybrać miejsce. Jeśli komuś nie uda się zdobyć biletów, mecz będzie transmitowany w TVP Sport.

Czym jest Turniej Ośmiu Narodów?

W 2017 roku UEFA założyła tzw. Under 20 Elite League, znaną też jako europejską Elite League. W tych ramach odbywa się Turniej Ośmiu Narodów. Jest to turniej towarzyski dla drużyn narodowych do lat 20. Odbywał się on corocznie od 2001 roku.Biało-czerwoni byli zresztą triumfatorami dwóch edycji Turnieju Czterech Narodów: w latach 2014/15 i 2016/17, rywalizując z Włochami, Niemcami i Szwajcarią.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj