24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Kraksa na dwóch gazach. Dachował z kolegami w potoku

REKLAMA

Oto skutki picia wódki. 33-latek podróżując z dwoma kumplami wesołą jazdę zakończył w potoku. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie!

Do kraksy doszło w miejscowości Iwla w powiecie krośnieńskim. 33-latek kierował volkswagenem polo. Nagle wszystko mu się pomieszało. Auto zamiast trzymać się drogi, pojechało do rowu i potoku, w którym pojazd dachował.

Uczestnicy zdarzenia mieli wielkie szczęście. Wydostali się z wnętrza pojazdu przed przybyciem na miejsce służb, nie odnosząc poważnych obrażeń. Zarówno kierujący, jak też podróżujący z nim pasażerowie znajdowali się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-latek miał blisko 3 promile alkoholu w swoim organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za swój rajd odpowie przed sądem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj