19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Po dachowaniu chcieli odjechać tym wrakiem

REKLAMA

Do groźnie wyglądającej kraksy doszło w Humniskach. Kierowca renault stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego przewoził dwoje pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Grupa próbowała odjechać uszkodzonym pojazdem.

W sobotę przed godz. 23, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w Humniskach. Z przekazanych informacji wynikało, że doszło tam do dachowania pojazdu, a kierujący może być pod wpływem alkoholu. Skierowani na miejsce policjanci zastali uszkodzone renault, znajdujące się poza jezdnią. Przy samochodzie były trzy osoby, które nim podróżowały oraz świadkowie zdarzenia.

Policjanci ustalili, że kierujący renaultem nie wyrobił się na zakręcie. Auto dachowało. Kierowca przewoził dwoje pasażerów. Wszyscy wydostali się z pojazdu o własnych siłach, po czym próbowali odjechać z miejsca zdarzenia, jednak auto było tak uszkodzone, że nie dało się nim już jechać.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ma ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości był już karany za kierowanie pojazdem wstanie nietrzeźwości. Teraz 27-latek odpowie przed sądem za to przestępstwo w warunkach recydywy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj