20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Tyle zostało z BMW po dachowaniu. Za kierownicą 19-latek

REKLAMA

Patrząc na to, co zostało z samochodu po dachowaniu, aż trudno uwierzyć, że kierowca wyszedł z wraku o własnych siłach. Poważnie ranny został natomiast pasażer. Z pogniecionego auta musieli uwolnić go strażacy.

Prędkość musiała być ogromna – mówią mieszkańcy, którzy naleźli się na miejscu wypadku w miejscowości Równe w powiecie krośnieńskim. Za kierownicą BMW siedział 19-latek. Pędził w kierunku Miejsca Piastowego. Nagle stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i koziołkowało, zatrzymując się na lewym boku.

Samochód został zmiażdżony jak puszka. Kierowca o własnych siłach wydostał się z wraku, natomiast pasażera uwolnili ratownicy, wykorzystując specjalistyczny sprzęt hydrauliczny. Obaj mężczyźni z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Sprawę wypadku bada policja.

303 216630

Wypadek w miejscowości Równe | Fot. KMP Krosno

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj