13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Czerwone Światło – STOP! Policyjny dron w akcji

REKLAMA

Niektórzy mają w nosie przepisy i przejeżdżają skrzyżowanie na czerwonym świetle. W Rzeszowie w czwartek nikomu nie uszło to płazem. Drogówka zorganizowała akcję „Czerwone światło – Stop”. W swoich działaniach wykorzystała drona.

W czwartek (15/07) policjanci ustawili się w pobliżu kilku skrzyżowań w mieście. Najpierw jednak wysłali na zwiady drona. Mało widoczny obiekt latający nie rzucał się w oczy. Jadący drogą kierowcy nie mieli świadomości, że są obserwowani. Ci, którzy cisnęli gaz, mimo że włączyło się czerwone światło zostali sfilmowani, a wkrótce czekała ich rozmowa z naziemnym patrolem.

W niespełna dwie godziny dron zarejestrował 15 wykroczeń. Na kierujących pojazdami policjanci nałożyli 6 mandatów, a 9 kierowców pouczyli.

Podobne akcje mają być organizowane częściej. Nie tylko w Rzeszowie, ale w całym województwie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj