2 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Polecieli spędzać święta pod palmami

REKLAMA

Polecieli spędzać święta pod palmami. 22 grudnia z lotniska Rzeszów-Jasionka odleciał pierwszy w sezonie zimowym czarterowy samolot do Egiptu. Na pokładzie znalazło się ponad 180 pasażerów. Kolejne rejsy odbywać się będą co tydzień.

Wczasy w Hurghadzie i jej okolicach oferuje biuro podróży Coral Travel. Oferta jest bardzo bogata – ponad 70 hoteli najczęściej w standardzie 5* All Inclusive. To w zdecydowanej większości rozległe kurorty, z basenami, aquaparkami, basenami z podgrzewaną wodą i krytymi basenami, a także ciekawa oferta SPA i sportów wodnych.

W ofercie hoteli i biur są też całodniowe wycieczki do Kairu – na Piramidy w Gizie, do Wielkiego Sfinksa czy Muzeum Egipskiego. Można też wziąć udział w pustynnym safari na quadzie, albo w wyprawie wędkarskiej.

– Byliśmy w Egipcie na święta już w tamtym roku i nie wyobrażamy już sobie innego sposobu na spędzenie Bożego Narodzenia – podkreśla pani Ewa z Sanoka, pasażerka pierwszego rejsu, która do Hurghady poleciała z mężem, synem i znajomymi.

Samoloty czarterowe linii Enter Air z Rzeszowa do Egiptu kursują w czwartki. Warto tam pamiętać o przestrzeganiu lokalnych zasad dotyczących ubioru; należy zakrywać ramiona i nogi, a kobiety także głowę.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj