21 C
Rzeszów
wtorek, 30 maja, 2023

Ciało na polu w Krasnem. To zaginiony 67-latek

REKLAMA

W Krasnem na polu nad Starym Wisłokiem znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to zaginiony mieszkaniec Rzeszowa. Był poszukiwany od kilku tygodni.

Ciało odkryły w czwartek (12 stycznia) przypadkowe osoby, które spacerowały w okolicy. Około godz. 14:30 powiadomiły one policję.

Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu.

– Leżały w odległości kilkuset metrów od drogi głównej, w zaroślach, na skarpie przy rzece. Przy zwłokach policjanci odnaleźli dwie torby i portfel z dokumentami. Umożliwiło to wstępne potwierdzenie tożsamości mężczyzny. W piątek potwierdziła ją rodzina – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Ofiara to zaginiony w listopadzie zeszłego roku Wiesław S. – 67-latek z Rzeszowa. Mieszkał samotnie przy ul. Hetmańskiej. Wolne dni wypełniał spacerami i podróżami autobusami MPK. Miał zwyczaj skreślać w kalendarzu miniony dzień. Ostatnia zaznaczona data to 11 listopada 2022 r. Dzień później zaginął.

Dokładne przyczyny śmierci określi sekcja zwłok, ale podczas wstępnych oględzin nie znaleziono śladów świadczących o tym, by ktoś przyczynił się do tej tragedii. Jedną z możliwych przyczyn jest wychłodzenie organizmu.

mapa krasne
Krasne | Fot. Google Maps

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
21 ° C
21 °
21 °
43 %
5.7kmh
0 %
wt.
21 °
śr.
20 °
czw.
22 °
pt.
20 °
sob.
16 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu