22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Ciało na polu w Krasnem. To zaginiony 67-latek

REKLAMA

W Krasnem na polu nad Starym Wisłokiem znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to zaginiony mieszkaniec Rzeszowa. Był poszukiwany od kilku tygodni.

Ciało odkryły w czwartek (12 stycznia) przypadkowe osoby, które spacerowały w okolicy. Około godz. 14:30 powiadomiły one policję.

Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu.

– Leżały w odległości kilkuset metrów od drogi głównej, w zaroślach, na skarpie przy rzece. Przy zwłokach policjanci odnaleźli dwie torby i portfel z dokumentami. Umożliwiło to wstępne potwierdzenie tożsamości mężczyzny. W piątek potwierdziła ją rodzina – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Ofiara to zaginiony w listopadzie zeszłego roku Wiesław S. – 67-latek z Rzeszowa. Mieszkał samotnie przy ul. Hetmańskiej. Wolne dni wypełniał spacerami i podróżami autobusami MPK. Miał zwyczaj skreślać w kalendarzu miniony dzień. Ostatnia zaznaczona data to 11 listopada 2022 r. Dzień później zaginął.

Dokładne przyczyny śmierci określi sekcja zwłok, ale podczas wstępnych oględzin nie znaleziono śladów świadczących o tym, by ktoś przyczynił się do tej tragedii. Jedną z możliwych przyczyn jest wychłodzenie organizmu.

mapa krasne
Krasne | Fot. Google Maps

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj