15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Rzeszów jak Hollywood? Powstaje studio filmowe. Szukają aktorów

REKLAMA

Myślisz o karierze filmowej? Będziesz miała/miał szansę spełnić swoje marzenia i to całkiem niedaleko. A wszystko za sprawą studia filmowego, które tworzą w Rzeszowie – Łukasz Róg i Rafał Kalisz. Już ogłoszono casting dla aktorów.

LUKRA FILMS – to pierwsze w stolicy Podkarpacia studio. Jego pomysłodawcami są są dwaj panowie: Łukasz Róg – reżyser-samouk oraz Rafał Kalisz, właściciel podkarpackiego giganta światłowodowego FIBRAIN, który jest również prezesem klubu piłkarskiego STAL RZESZÓW.

Ambicją studia są międzynarodowe produkcje filmów fabularnych, tworzonych dla widowni na całym świecie. – Nie interesuje mnie jedynie polski rynek, dlatego filmy, które chcemy robić, będą anglojęzyczne – zaznacza Łukasz, który ma na koncie międzynarodowy sukces swojego debiutanckiego, amatorskiego filmu NO STARS ANYMORE.

W tej chwili trzy filmy autorstwa rzeszowskiego reżysera są w pre-produkcji. Zdjęcia do pierwszego wystartują w Rzeszowie już w okresie wakacyjnym 2023 roku.

Teraz jest szansa, aby dołączyć do zespołu i zaistnieć w filmie. A w ogłoszeniu czytamy”

„Zapraszamy aktorów wszelakiej narodowości do przesłania krótkiego CV w formie kilkuminutowego filmu opowiadającego o sobie. Wymogiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Zgłoszenie musi być nakręcone w tym języku. Nie ma znaczenia czy jesteś aktorem dopiero zaczynającym swoją przygodę, czy już bardziej doświadczonym twórcą. Liczą się umiejętności, pasja i przede wszystkim chęci oraz zapał do pracy. Aktor nie musi mówić po polsku, szukamy międzynarodowej obsady”

____________________________

  • Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: info@lukrafilms.com – do drugiej połowy grudnia 2022 roku.

Studio szuka nie tylko aktorów, ale również członków teamu filmowego, który będzie pracował przy tworzeniu filmów od strony technicznej. – Jeśli są w Rzeszowie lub okolicach osoby chętne do dołączenia do naszej ekipy filmowej, teraz jest ten czas – zachęcają przedstawiciele studia.

Więcej informacji zainteresowane osoby znajdą na stronie internetowej lukrafilms.com.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj