11.2 C
Rzeszów
czwartek, 29 lutego, 2024

Rzeszów jak Hollywood? Powstaje studio filmowe. Szukają aktorów

REKLAMA

Myślisz o karierze filmowej? Będziesz miała/miał szansę spełnić swoje marzenia i to całkiem niedaleko. A wszystko za sprawą studia filmowego, które tworzą w Rzeszowie – Łukasz Róg i Rafał Kalisz. Już ogłoszono casting dla aktorów.

LUKRA FILMS – to pierwsze w stolicy Podkarpacia studio. Jego pomysłodawcami są są dwaj panowie: Łukasz Róg – reżyser-samouk oraz Rafał Kalisz, właściciel podkarpackiego giganta światłowodowego FIBRAIN, który jest również prezesem klubu piłkarskiego STAL RZESZÓW.

Ambicją studia są międzynarodowe produkcje filmów fabularnych, tworzonych dla widowni na całym świecie. – Nie interesuje mnie jedynie polski rynek, dlatego filmy, które chcemy robić, będą anglojęzyczne – zaznacza Łukasz, który ma na koncie międzynarodowy sukces swojego debiutanckiego, amatorskiego filmu NO STARS ANYMORE.

W tej chwili trzy filmy autorstwa rzeszowskiego reżysera są w pre-produkcji. Zdjęcia do pierwszego wystartują w Rzeszowie już w okresie wakacyjnym 2023 roku.

Teraz jest szansa, aby dołączyć do zespołu i zaistnieć w filmie. A w ogłoszeniu czytamy”

„Zapraszamy aktorów wszelakiej narodowości do przesłania krótkiego CV w formie kilkuminutowego filmu opowiadającego o sobie. Wymogiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Zgłoszenie musi być nakręcone w tym języku. Nie ma znaczenia czy jesteś aktorem dopiero zaczynającym swoją przygodę, czy już bardziej doświadczonym twórcą. Liczą się umiejętności, pasja i przede wszystkim chęci oraz zapał do pracy. Aktor nie musi mówić po polsku, szukamy międzynarodowej obsady”

____________________________

  • Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: info@lukrafilms.com – do drugiej połowy grudnia 2022 roku.

Studio szuka nie tylko aktorów, ale również członków teamu filmowego, który będzie pracował przy tworzeniu filmów od strony technicznej. – Jeśli są w Rzeszowie lub okolicach osoby chętne do dołączenia do naszej ekipy filmowej, teraz jest ten czas – zachęcają przedstawiciele studia.

Więcej informacji zainteresowane osoby znajdą na stronie internetowej lukrafilms.com.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj