30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Był pijany i zabrał dziecko do auta. Obława zakończona pod Sanokiem

REKLAMA

Zabrał 2-letnie dziecko do auta. Policja dowiedziała się, że jest nietrzeźwy. Niebezpieczny szofer został zatrzymany pod Sanokiem.

28-latek ryzykował życiem dziecka, ale też innych uczestników ruchu. Przemieszczał się swoim autem, będąc – jak przypuszcza policja – pod działaniem alkoholu.

W niedzielę wieczorem o niebezpiecznym kierowcy z dzieckiem zostali powiadomieni policjanci z Sanoka. To oni na stacji paliw w Pakoszóce zauważyli podejrzany pojazd. We wnętrz auta przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

Od 28-latka czuć było alkohol i miał bełkotliwą mowę. Nie pozwolił jednak przebadać się alkomatem. Mundurowi zabrali go do szpitala, gdzie pobrano krew.

Kierowca był nie tylko poszukiwany, ale również miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Za złamanie sądowego postanowienia grozi mu dodatkowa kara.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj