24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Drzewo spadło na pociąg. Pech „Karpackiej przygody”

REKLAMA

Słup wody, pioruny i silny wiatr. Nawałnice na Podkarpaciu od kilku dni dają się mocno we znaki. W Beskidzie Niskim powalone drzewo runęło na szynobus, którym jechali uczestniczy „Karpackiej przygody”.

W sobotni poranek, 24 czerwca przez region przeszły gwałtowne ulewy. Nad Rzeszowem doszło do lokalnego oberwania chmury. W lokalnych remizach zawyły syreny alarmowe. Strażackie wozy wyjechały pompować wodę z zalanych posesji.

Grozą powiało na torach. W okolicach Nowego Łupkowa powalone przez nawałnicę drzewo uderzyło w szynobus. Nikomu nic się nie stało, ale pociąg do dalszej jazdy się nie nadawał. Konary wybiły w nim czołową szybę. Skład jechał do słowackiej miejscowości Medzilaborce, niedaleko granicy. Pasażerami byli uczestnicy imprezy „Karpacka przygoda”.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj