18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Jak na spacer to… na bulwary! Nowe atrakcje nad Wisłokiem

REKLAMA

Bulwary nad Wisłokiem to idealne miejsce do spacerów. Prawdziwa oaza zieleni i spokoju w centrum miasta. Nic dziwnego, że w ciepłe dni prawie zawsze jest tu tłoczno. A zwłaszcza teraz, kiedy nieczynne są jeszcze lokale. Teraz tu – na kocyki i trawkę – przeniosło się życie towarzyskie. Odbywają się pikniki ze znajomymi. Trzeba tylko uważać na chodniku, bo to trakt także dla rowerzystów i rolkarzy.

Są nowe atrakcje. Od kilku dni kręci się diabelski młyn. Karuzela ma 32 metry wysokości. Przejażdżka kosztuje 20 zł (bilet normalny) i 15 zł bilet ulgowy dla dziecka do 6 lat. Można płacić kartą.

Na miejscu rozstawili się sprzedawcy lodów, waty cukrowej i popcornu. Działa też wypożyczalnia elektrycznych samochodzików dla najmłodszych. Koło nieczynnej fontanny stację ma też ciuchcia, która zabiera na przejażdżkę małych pasażerów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj