23.8 C
Rzeszów
piątek, 22 września, 2023

Tragiczna śmierć trenera. Dzieci go uwielbiały

REKLAMA

– Nic nie wypełni tej pustki. A dzieci go uwielbiały. Był świetnym opiekunem i wychowawcą, który całym sercem poświęcał się swojej pracy. Potrafił zachęcić, docenić. Jego mali zawodniczy nie mogli doczekać się kolejnego spotkania ze swoim mistrzem i nauczycielem – mówią przyjaciele zmarłego Przemysława. Mężczyzna zginął tragicznie na drodze. Miał 29 lat…

Drogowy rozegrał się w sobotę, 23 października około godz. 13 w Brzozowie. Wąska droga prowadził ze Starej Wsi. Tuż za tablicą z nazwą miejscowości rower zjechał do rowu wypełnionego wodą. 29-latek uderzył w betonowy przepust i stracił przytomność. Po chwili zatrzymali się kierowcy i wyciągnęli mężczyznę z wody. Mimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez załogę pogotowia, życia 29-latka nie udało się uratować. Ofiara miała widoczne obrażenia głowy, ale dokładne przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 października 2021r zmarł Przemysław Gruszka, wieloletni…

Opublikowany przez Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów Sobota, 23 października 2021

Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku. Lokalna droga jest kręta, ale ten odcinek był prosty i pozbawiony wzniesień, na których można się bardziej rozpędzić. – Może to było zasłabnięcie. może jakaś awaria…- snują przypuszczenia mieszkańcy okolicy. Wszyscy przeżywają wielką tragedię, bo znali trenera. – Niedaleko stawiał dom. Doglądał budowę i właśnie wracał do najbliższych – mówi kobieta z sąsiedztwa.

Przemysław zostawił żonę, dwóch synków, a także piłkarską drużynę Orzełki Brzozów, której był trenerem.

„Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci” – piszą poruszeni tragedią przyjaciele.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA