23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Emeryt zbroił się jak na wojnę. Zaatakował psa

REKLAMA

We wsi pod Brzozowem nikt nie wiedział, że ich sąsiad jest uzbrojony po zęby. Tajemnica wyszła na jaw, kiedy padły strzały i w okolicy zaczął skomleć postrzelony pies.

Zwierzę zostało trafione w łapę i rozpaczliwie szukało pomocy. Poruszeni jego dramatem ludzie, zabrali czworonoga do weterynarza.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy przeprowadzili błyskawiczne śledztwo. Szybko wyszło na jaw, kto użył broni. Snajperem okazał się 69-latek. Kiedy mundurowi zrobili w jego domu przeszukanie, aż złapali się za głowy. Odkryli prawdziwy arsenał.

Znaleziono 12 egzemplarzy różnego rodzaju pistoletów i karabinów oraz 300 sztuk amunicji.

Mężczyzna posiadał arsenał nielegalnie. Policjantom powiedział, że jest kolekcjonerem i zbierał broń od kilkudziesięciu lat. Teraz odpowie za to przed sądem, a także za zranienie psa. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj