20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Nastolatek wyszedł z urodzin i zaginął. Znaleziono go w lesie bez butów

REKLAMA

Ta historia zakończyła się szczęśliwie, ale niewiele brakowało, a mogło być inaczej. 17-latek w nocy opuścił imprezę urodzinową i zaginął w lesie.

W sobotnią noc, po godz. 4 oficer dyżurny brzozowskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że chłopak zaginął w lesie i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Na miejsce niezwłocznie zostali skierowany patrol. W rejonie jednej z posesji w Grabownicy Starzeńskiej funkcjonariusze zastali zgłaszającego. Mężczyzna przyjechał po swojego kolegę, który przebywał u koleżanki na urodzinach. Miał go odwieźć do domu. Jednak okazało się, że 17-latek w trakcie imprezy, w środku nocy wyszedł z domu i udał się pieszo w kierunku lasu. Był pod wpływem alkoholu i nie było z nim żadnego kontaktu.

Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 17-latka. Po upływie około pół godziny mundurowi odnaleźli zaginionego. 17-latek leżał na ziemi, bez obuwia i był zupełnie nieświadomy tego, co się z nim dzieje i gdzie się znajduje.

Na szczęście młody mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej. Trafił pod opiekę rodziców.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj