13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Postawił służby na nogi. Pokazywał miejsce, gdzie zasypało człowieka

REKLAMA

Co mu przyszło do głowy? O co mu chodziło? 42-latek przekonywał służby, że na cmentarzu ziemia pochłonęła człowieka.

42-latek z powiatu brzozowskiego postawił na nogi wszystkie służb. Poinformował, że w Humniskach na cmentarzu ziemia przysypała człowieka. Mężczyzna zadzwonił na 112 i zaczął swoją rozmowę tak:

„Proszę mnie połączyć z policją, o wypadek chodzi… Człowiek siedział na krześle przewrócił się i przysypała go ziemia, … za chwileczkę może być za późno” – powiedział poważnym tonem do słuchawki.

Na miejsce przyjechała karetka, trzy jednostki straży pożarnej, policja. Co ciekawe, zgłaszający mężczyzna był na miejscu i jeszcze wskazywał miejsce: „O, tu! Tu go zasypało!” – przekonywał.

Ale nic takiego się nie potwierdziło. Nie było żadnej ruszonej ziemi i żadnego przysypanego człowieka. Zgłoszenie okazało się zupełnie nieprawdziwe.

42-latek nazmyślał, choć nie był mocno pijany. Miał nieco powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna będzie tłumaczył się teraz przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj